Методичні рекомендації

У КДНЗ № 3 «Веселка» відбулося родинне свято за участю дітей, батьків вихованців.

Свято організували музичні керівники закладу

Бабець Л.І. та Сокуренко М.Ф.

 

Ведуча: Добрий день шановні гості, дорогі родини!

Ми раді вітати вас на нашому святі у колі дружньої, творчої родини і маємо надію, що сьогодні ви отримаєте задоволення від спілкування з нашими сім'ями. Об'єднала наші родини сьогодні на святі любов до мистецтва.

 

Любов – найбільше в світі почуття,

Воно не має меж, безкрає.

З любові починається життя,

Вона усе найкраще починає!

 

Народилося дитятко, маленька кровинка,

Що від тата і від мами життя поведе.

Ще безпомічна, крихітна їхня дитинка,

Але виросте скоро, час швидко іде.

 

         І правда, швидко час летить і дуже скоро родині пора вибирати заклад дошкільної освіти. Наш садок недаремно працює за гуманітарно-естетичним напрямком, бо все починається з прекрасного в житті. А життя – це одна довга, солодка пісня, тож почнемо його з музики.

         Ведуча: І перша сім'я, з якою ми сьогодні познайомимось – це сім'я Крутоус: мама Тетяна Сергіївна, тато Ігор Валерійович, який зараз працює, щоб задовольнити потреби своїх дівчаток і їх донечка Машуня.

(Проходять сідають разом з ведучою)

 

Ведуча: Чарівна дівчинка Марійка вихованка нашого садочку. ЇЇ виступи почалися з трьох рочків. Вона маленька актриса, любить танцювати, а наразі займається серйозно вокалом та грі на фортепіано. ЇЇ захоплення підтримує вся сім'я разом з мамою, татком, бабусями та дідусями. Концерти вдома стали традиційними на радість сім'ї та сусідам, що перед сном прослуховують весь репертуар Машуні. Мама Тетяна Сергіївна не журить донечку, бо сама була такою актрисою з дитячого садочка, тому і вибрала творчу професію – вихователя і працює в нашому дошкільному закладі.

               – Марічко, а ти знаєш, яку пору року найбільше любить матуся?

Вірш «Осінь» – виконує Тетяна Сергіївна.

Пісня О. Лисенко «Журавлі» виконує Машуня.

         Ведуча: Оплесками проводжаємо Тетяну Сергіївну і Марійку.

 

Ведуча: Сьогодні мене переповнюють емоції від наших родин. Які талановиті молоді люди у нашому місті і в нашій Україні.

         Ведуча: Володимире Григоровичу, – ви щасливий чоловік серед таких красунь у вашій сім'ї. Проходьте, будь ласка, хай вам позаздрять всі в цьому залі. Підтримаємо родину Дрозд: тато – Володимир Григорович, матуся – Людмила Олександрівна та їх донечки Світланка та маленька Тетянка.

Володимире Григоровичу, а ви пам'ятаєте день, коли ви познайомились з Людмилою?

Ведуча: Замислились! Замислились не тільки ви, а й всі в нашому залі. З таких найкращих, яскравих спогадів складається наше життя. Народження сім'ї, народження дітей, народження творчої сім'ї – це все родина ДРОЗД. Популярні ведучі святкових заходів в нашому місті, учасники різних конкурсів, співаки. А мама, ще й дизайнер одягу, її роботи ви можете побачити в холі. Ось такі талановиті мама і тато, а від сьогодні і їх донечки і зараз ми в цьому переконаємось.

Пісня «Донечка»

               Ведуча: Аплодуємо майбутнім зірочкам!

              

               Ведуча: Коли ми готувались до цього свята,то переконались, які талановиті родини в нашому садочку. Їхні таланти стосуються не лише музики. У нас є родини, які вміють вишивати, малювати, шити гарні іграшки, створювати прекрасні вироби з тканини, є майстри манікюру, та навіть майстри татуажу. В цьому ви переконались, коли бачили виставки, в холі нашого закладу. Ми не змогли всіх сьогодні зібрати, по причині зайнятості батьків, але згодом маємо надію представити всі родини.

         – І зараз до вашої уваги майстерність наших матусь-перукарів.

(Звучить музика, виходять діти, подіум)

               Ведуча: Охайні, гарні, елегантні, неперевершені наші діти: Катерина, Тимур, Мирослава, Михайло, Анна, Ян, Максим. Майстри-перукарі: Кондакова Ірина Сергіївна, Котенко Анна Юріївна, Рудь Кристина Олександрівна.

               Ведуча: Підтримаємо їх оплесками, гучніше !!!

 

               Ведуча: Кажуть, що всі сім'ї щасливі по – своєму, але у більшості щасливих сімей є захоплення, улюблена справа, яка об'єднує сім'ю. Є у нас сім'я, яку об'єднує музика – це родина Босенко і сьогодні вона представляє дві гілочки.  І почнемо з Олени Іванівни і Маші.

               Ведуча: Сьогодні родину представляють бабуся Олена Іванівна та онучка Маша, а мені хочеться розповісти про всю сім'ю.

Олена Іванівна та Віталій Григорович – мудрі, добрі, чуйні люди, яких добре знають у нашому місті. А ще вони, музиканти – викладачі. Виховали і навчили грі на фортепіано та баяні не одне покоління. Їхні діти – Андрій Віталійович і Олена Ігорівна працьовиті, дружні, виховують добрих і гарних дівчаток Єву та Марійку.

Шуман сказав – хто не грає разом на фортепіано, не грає і на ньому. Олено Іванівно, то хто ж з онучок грає на інструменті? То що ж ми почуємо у вашому виконанні?

Ведуча: Запрошуємо до виступу Машу з бабусею.

П’єса «Козачок»

 

               Ведуча: А друга гілочка родини Босенко – це племінниці. Запрошуємо Босенко Дарію Володимирівну, Анну Володимирівну з Дмитриком.

Ведуча: З дитинства сестрички займались музикою, грали на фортепіано, співали і це переросло в професію Дарії Володимирівни, вона навчає вокалу, маленьких діточок та є керівником хору «Металург». Анна Володимирівна, психолог за фахом, приймала участь у святах нашого садка. Дівчата, розкажіть як ви ділились інструментом, коли були маленькими? Дмитре, хоч ти і маленький, але скажи нам, по секрету, ким ти хочеш стати коли виростеш? Ти готовий допомогти у виступі?

Пісня Т.Піскарьова «Борщик»

               Ведуча: Маємо надію, що родина Босенко – Босих, буде зростати і музика йтиме з сім'єю по житті.

 

Ведуча: Є такий вислів: Музика – поезія повітря, а поезія – це краса, створена талантом і вимогливістю поета, втілена в найкращий мовний матеріал. Тож я з радістю запрошую до співрозмови Аллу Володимирівну зі своєю онучкою Валерією.

Ведуча: Знайомство з садочком Алла Володимирівна почала ще раніше ніж прийшла до садочка Валерія. І почала вона з ландшафного дизайну садочка, любить дуже квіти, весела, працьовита, любить спілкуватись з людьми, а головне вона пише гарні вірші, – Алла Володимирівна Чумаченко – поет. ЇЇ вірші друкуються в газетах, журналах, ця чарівна жінка є співавтором пісень. І як не аплодувати такій жінці!!!!

– Алло Володимирівно, що ж ми сьогодні почуємо у вашому виконанні?

Вірш А.Чумаченко «Онучці»

 

Ведуча: Сім'я – наче музика, іноді вона на підвищених тонах, іноді на низьких, але загалом це прекрасна пісня.

– Руслане Юрійовичу, ми знаємо що у вашій великій родині співають всі, а ваше родинне дерево дуже велике. А ви знаєте кількість найближчих родичів?

Ведуча: Після цього свята доведеться порахувати. Знайомтесь тато – Зарянов Руслан Юрійович, мама Ольга Валеріївна та їх синочки Андрій і Дмитрик.

Ведуча: Ви продовжуєте співучу династію. А ваші брати співають? Скільки вас в сім'ї? А тепер приєднуються ще й синочки з мамою. Вдома грають на музичних інструментах. Отака дружна сім'я. Тож сьогодні, пісня про дружню сім'ю.

Пісня Н.Май «Бажання»

 

               Ведуча: Звичайно, у кожного із нас свій смак, але одна річ пов'язана з музикою – це настрій. Бо часом тільки музика здатна передати всю гаму наших емоцій. І зараз настрій нам поліпшать сестрички: Овчаренко Олекса та Лисенко Марія, з двома ще зовсім маленькими братиками Ярославом та Максимом, які тільки починають свої кроки у хореографії.

Танок «Шибеники»

 

Ведуча: В народі кажуть, щасливий той, хто щасливий у себе вдома. А ми щасливі, що у нас, у нашому домі, є такі творчі, талановиті родини, і вони виросли, і без перебільшення живуть у дитячому садочку. Вона сама була вихованкою нашого садочка, потім дітки ходили до садка, а тепер і онучка вже прийшла. Я вас заінтригувала? Це наша Надія Іллівна Козлова зі своєю частинкою творчої родини.

Ведуча: Підтримуємо Андрія Анатолійовича, Надію Іллівну та Варюшу!

 

Ведуча: Допомога Андрія Анатолійовича для садочка неперевершена. Завжди відгукнеться на проведення свят, добрий, чуйний, веселий, при цьому поет, сценаріст, режисер, музикант, ведучий міських свят, викладач, його знають у нашому місті. Але Андрій Анатолійович, не міг стати таким, як є, без Надії Іллівни. Вона спортсменка, акторка на святах, гарно в'яже, шиє, мудра мама та бабуся, вихователь нашого садочка, в якому Варюша демонструє свої таланти. Я перерахувала всі ваші захоплення, чи у вас є ще?

Пісня «Внученька Варварушка»

 

         Ведуча: Ми дуже раді, що цілі покоління ходять до нашого садочка. І зараз ми познайомимось ще з однією сім'єю. Мама – Вікторія Геннадіївна, випускниця нашого садочка зі своїм синочком Матвієм та його партнершею по таночку Надійка.

– Я бачу, ви сьогодні прийшли з медалями, хто ж це їх заслужив?

Танок «Вальс» - «Танго»

         Ведуча: Аплодуємо сім'ї Листопад і передаємо привіт татові, який зараз працює, заробляє кошти на наступний конкурс!

 

         Ведуча: Сім'я – це місце де народжується життя і ніколи не згасає любов. В сім'ї зароджуються самі добрі почуття і як насіння проростають протягом усього життя. А чим же цікава наступна родина? Не треба думати, гадати, а треба просто рахувати: тато - Сергій Петрович, мама – Анжеліка Василівна, яка зараз на роботі, а серцем з родиною, Марк, Павло, Єлизавета та маленький Захарчик.

 

Ведуча: Дуже дружна родина, всі люблять музику, грають на різних інструментах, співають. Дітям для щастя потрібні не тільки материнські руки, а й батьківське мужнє серце. Батько і мати у дитячій долі – це два сонця гарячих, що дарують надію й тепло. Перша скрипка у сім'ї – тато Сергій Петрович, крім роботи на комбінаті, займається улюбленою справою, він музикант, співак, а в наший неспокійний час ще й волонтер, їздить зі своїм виступом на передову. Сергію Петровичу, хто із сім'ї їздить з вами виступати?

 

Ведуча: Тож де діток багато, там завжди панує свято. Всі в музики грають, одне одного розважають! Запрошуємо до виступу родину Мельник.

Українська народна пісня «Ой чий то кінь стоїть»

 

         Ведуча: Поезія, музика, пісня – це все душевні хвилювання, які ми сьогодні відчули на нашому святі. Ви згодні з цим? Ми вдячні всім талановитим, дружнім родинам, що знайшли час завітати до нашого садочка і просимо всі родини на сцену. Нехай ще раз подивляться, які гарні, дружні, талановиті наші родини.

 

Радійте, що в вас діти є,

Всі щастя бережіть своє.

Бережіть родини, люди -

Нехай повага у них буде.

Любов всі сім'ї зберігає,

Завжди любов перемагає!

 

Танок - пісня А.Матвійчук «ЄДИНА МИ РОДИНА»

 

Врученння подарунків родинам.