Міста і райони

eTwinning це навчальна програма Європейської Комісії, започаткована в 2005 р. з метою розвитку співпраці європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізації спільних проектів з іншими європейськими школами.  Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи. На сьогоднішній день eTwinning та eTwinning Plus налічує 189 292 зареєстрованих закладів освіти та 517161 вчителів-учасників.

Серед учасників навчальної програми eTwinning є і представники Тернівського району – Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №42 та її педагоги Тетяна Василівна Особова та Тетяна Миколаївна Брень. Завдяки програмі КЗШ №42 розпочала співпрацю із освітніми установами Туреччини, Грузії, Польщі, Румунії, Італієї, Франції. Учні 7-11 класів зареєстровані на платформі TwinSpace, яка створена для співпраці між школами-учасниками програми eTwinning.

На платформі TwinSpace зареєстровані проекти «Хімія і література», «Цінності нашого міста», «Природа і архітектура рідного міста», «Місто без відходів», «Жінки в науці», «Щомісячний СТЕМ». Проект «Хімія і література»  розпочато у співпраці з учнями італійської школи (м. Каркаре). Учнями 9А класу був розроблений логотип проекту, який схвалили партнери. В рамках реалізації проекту відбувся обмін вітальними презентаціями. А попереду ще багато цікавої роботи, учні не тільки усвідомлять інтеграційний аспект між науками хімією, українською і зарубіжною літературами, інформатикою, але й вдосконалять свої знання з англійської мови, вміння працювати в команді, власні комунікативні здібності.

Участь в програмі eTwinning – це чудова можливість реалізувати креативний підхід у навчанні і нагадати вчителям та учням, що навчатися й навчати – не лише потрібно, але й цікаво!