Міста і райони

Піца є однією з найпоширеніших страв у світі. А приготувати її – це справжнє кулінарне мистецтво.

Учні 3-А і 3-Б класів Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№45 разом із класними керівниками Булгакою А.А. та Бойковою В.О. вирішили навчитися готувати піцу і на зимових канікулах відвідали майстер-клас з її приготування в піцерії «Celentano». Участь в майстер-класі дала можливість дізнатися про історію цієї чудової страви, про дивовижні факти, пов’язані з нею, а також власноруч приготували піцу в гарячій пічці. Дійство приготування піци відбувалося під керівництвом досвідченого піцайоло.

Учасники майстер-класу отримали заготовки з тіста, змастили їх особливим томатним соусом, перетворюючи їх на основу майбутнього кулінарного шедевру. А потім йде начинка на вибір, обов’язково із присутністю спеціальних видів сиру. Ще трішечки оливкової олії… І ось, піца вирушає до розжареної пічки. Учні поласували піцою уже за декілька хвилин, розрізаючи її професійним ножем. І, звичайно, не забуваючи правила етикету за столом.

«Спілкуючись у процесі здійснення своїх перших кулінарних кроків з однолітками й наставниками, діти отримували заряд позитивних емоцій. Побували в ситуації успіху, адже піца вийшла смачною. А сам процес був веселим і цікавим», – розповідали діти та класні керівники.