Міста і райони

Зимові канікули – це такі дні, коли ти не ходиш до школи, не сидиш за підручниками. Зимові канікули дають можливість школярам подорожувати, причому підвищувати свій рівень знань про історію української держави.

Учні Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №61 зимовими канікулами побували на незабутній екскурсії до міста Дніпро.

Відвідавши Дніпропетровський Національний центр аерокосмічної освіти молоді імені А. М. Макарова, школярі дізналися про розвиток космічної науки в Україні, побачили повномасштабні космічні експонати, ознайомилися історією провідного українського підприємства із виробництва ракетно-космічної техніки та технологій оборонного, наукового та народногосподарського призначення – Південний машинобудівний завод. А також мали можливість доторкнутися до ракет і посидіти в кріслі пілота.

Музей старовинних автомобілів вразив учнів не тільки легковими авто різних поколінь, а й мотоциклами, старою бензоколонкою…

В зоологічному музеї Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара школярами були представлені зоологічні колекції, які є науковим, навчальним та культурно-естетичним надбанням та створюються руками фахівців вже більше 100 років.

І на завершення гарного дня учні потрапили на шоколадну фабрику АВК. Кондитерська компанія «АВК» – один із лідерів українського кондитерського ринку, тут вперше в Україні розпочалося виробництво цукерок із какао-бобів.

Фабрика надала можливість зазирнути до кондитерських цехів та на власні очі переконатися у високій якості виробництва, познайомитися з історією шоколаду, побачити складний й водночас захоплюючий процес виготовлення цукерок. Та найприємнішим стала дегустація щойно виготовленої продукції! На згадку про мандрівку кожна дитина отримала солодкі подарунки від фабрики.

В пам’яті школярів надовго залишаться спогади про екскурсію, яка була не лише інформативною та повчальною, а ще й смачною!