Міста і райони

На базі спортивного комплексу «Північне сяйво» відбулися ІV відкриті змагання на кубок МЕТІНВЕСТУ з авіамоделювання (метальні моделі в приміщенні) серед учнівської молоді, які проводилися в рамках соціального партнерства приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» та комунального позашкільного навчального закладу «Клуб науково-технічної творчості учнівської молоді» КМР.

         У змаганнях взяли участь команди авіамоделістів закладів позашкільної освіти науково-технічного профілю міста – «КНТТУМ» КМР, «СЮТ Тернівського району» (2 команди), «ЦНТТУМ Металургійного району», «СЮТ Покровського району», «СЮТ Саксаганського району», «ЦПО «Зміна». 

В рамках ІV відкритих змагань на кубок МЕТІНВЕСТУ з авіамоделювання відбулися і змагання «ШКІЛЬНА ЛІГА» з авіамоделювання (метальні моделі в приміщенні) серед учнів закладів загальної середньої освіти, учасниками яких були команди КЗШ №№27, 37, 48, 61, 76, 110.

Переможцем ІV відкритих змагань на кубок МЕТІНВЕСТУ з авіамоделювання (метальні моделі в приміщенні) стала команда Клубу науково-технічної творчості учнівської молоді (Тернівський район), на ІІ місці команда Станції юних техніків (Металургійний район), а на ІІІ – команда Центру позашкільної освіти «Зміна» (Центрально-Міський район).

У змаганнях «ШКІЛЬНА ЛІГА» з авіамоделювання (метальні моделі в приміщенні) І місце здобула команда КЗШ №110 (перша команда), на ІІ місці – команда КЗШ №110 (друга команда), а третє місце виборола команда юних авіамоделістів КЗШ №48.

Команди-переможці нагороджені кубками та медалями, а всі учасники змагань отримали солодкі подарунки від приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» групи «МЕТІНВЕСТ».