Міста і райони

На базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – Тернівський ліцей» відбувся районний семінар-навчання «Порядок організації і проведення евакуації населення (працівників) у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» для відповідальних в закладах загальної середньої освіти за питання з цивільного захисту та евакуації населення у разі виникнення надзвичайної ситуації.

Модератором семінару-навчання був Забуженко М.Г., інспектор з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення та охорони праці виконкому Тернівської районної у місті ради, секретар Тернівського комітету з питань евакуації населення. На семінарі-навчанні були присутні Степура В.Г., начальник відділу реагування управління надзвичайних ситуацій виконкому Криворізької міської ради, Кам’янська Л.Є., головний спеціаліст відділу з питань мобілізаційної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконкому Інгулецької районної у місті ради

На теоретично-презентаційній частині Степура В.Г. ознайомив учасників семінару-навчання із заходами щодо організації, планування евакуації населення в разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій та методикою планування заходів з евакуації в місті Кривому Розі. Про аналіз роботи із евакуаційних заходів та створення збірних і приймальних пунктів евакуації в Тернівському районі розповів Забуженко М.Г.

Систему роботи районного опорного збірного пункту евакуації № 718, який створено на базі навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – Тернівський ліцей» презентували директор закладу Гавдан А.М та заступники директора з навчально-виховної роботи Береза І.В., Грошева О.В.

На практичній частині усі підрозділи збірного пункту евакуації № 718 (НВК «ЗНЗ-ТЛ») продемонстрували практичне відпрацювання дій на збірному пункті евакуації на всіх етапах – від розгортання до безпосередньої евакуації та показали злагоджену співпрацю.