Міста і райони

Ось і прийшла зима з морозами, снігами та заметілями. Гарно взимку!

Радіють зимі всі діти, бо їм дуже подобаються дива. А коли ж дивам відбуватися як не взимку, у зимові свята? День святого Миколая, Новий рік, Різдво – свята, з якими у кожну оселю приходить добра казка. Вони веселі, цікаві й досить незвичайні.

Всі діти з нетерпінням чекають, коли ж нарешті прийдуть новорічні свята. Вони вивчають віршики, малюють малюнки, співають пісеньки, намагаються вести себе якнайкраще, бути слухняними, загадують бажання.

З метою створення святкового новорічного настрою для учнів 3-х класів в читальній залі шкільної бібліотеки Вільногірської ЗОШ № 5 21 грудня відбувся захід під назвою «Зимова круговерть».

За допомогою активної конкурсно-ігрової програми, працівники бібліотеки разом з малечею провели незабутню годину новорічних цікавинок.

Отже у перші передноворічні дні нудьгувати їм не довелося. Діти із захопленням грали, жартували, співали новорічні пісеньки та охоче танцювали.

В проміжках між іграми бібліотекарі розповідали малечі дуже корисну та цікаву інформацію. Хто такий Святий Миколай, чому свято Миколая найулюбленіше з усіх свят, коли ми відзначаємо це свято.

У світі багато різних країн, і відповідно є на нашій планеті народи, які святкують Новий рік зовсім інакше і зовсім в інший час, ніж, приміром, ми.

Діти були приємно здивовані, взнавши дуже багато цікавого про те, як святкують Новий рік та Різдво у різних країнах.

Можна сказати, що свято пройшло на одному подиху та показало, що діти чемні, старанні та дуже талановиті і тому, всім їм неодмінно Святий Миколай буде приносити подарунки, та обдаровуватиме кожного добротою і любов’ю.

А працівники бібліотеки, в свою чергу, від усієї душі поздоровили всіх з наступаючими Новорічними святами та побажали : щастя в Новому році, міцного здоров'я, успіхів у навчанні, здійснення заповітних мрій та творчих злетів.

Незабаром розпочнеться Новий рік. Яким він буде? І мені теж кортить знати. Одне можу сказати напевно, якщо людина не розлучатиметься з книгою та бібліотекою, то більшість днів у новому році будуть цікавими і веселими.

Завідувач бібліотеки

Кандзюба Н.М.