Міста і райони

На базі КПНЗ ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР відбулося засідання членів журі районного етапу ІІІ Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя».

Організаторами Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здай кров заради життя».є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця», Литовський національний центр крові за сприяння та підтримки Посольства Литовської Республіки в Україні, Міністерства культури України, Міністерства охорони здоров’я України.

Проведення конкурсу спрямовано на  формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті країни та на міжнародному рівні; популяризацію ідеї добровільного безоплатного донорства крові в Україні та Литві; формування здорового способу життя серед дітей і молоді; підвищення значущості ідеї єдності дружніх країн в очах молодих учасників заради миру та майбутнього.

Учасниками районного етапу цього конкурсу стали 45 учнів 5-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти – КЗШ №№27, 42, 45, 48, 50, 55, 61, 110, 116,КТГ, НВК «ЗНЗ-ТЛ», НВК №38, КПНЗ «ЦДЮТ «Терноцвіт» КМР, КПНЗ «ЦДЮТ «Сузір’я» КМР.

Представлені на конкурс малюнки відображали ідею необхідності активної участі школярів у популяризація ідеї добровільного безоплатного донорства крові та у русі за здоровий спосіб життя та виконанні у різноманітних техніках образотворчого мистецтва.

Кращі 33 роботи 29 юних художників будуть відправлені для участі в Міжнародному українсько-литовського конкурсі малюнків «Здай кров заради життя».