Міста і райони

26.04.2018 на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад №101 компенсуючого типу» Криворізької міської ради відбувся міський майстер-клас керівників та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти на тему «Організація та функціонування психолого-медико-педагогічного консиліуму (Робота з батьками)».

Метою заходу було активізувати знання педагогів про форми та методи роботи з батьками у ході проведення ПМП консиліуму закладу, визначення  шляхів налагодження партнерських взаємин і спільних інтересів, створення атмосфери довіри, взаємодопомоги між педагогами і батьками.

Методист КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР Андреєва Т.Г. розкрила питання «Оптимізація взаємодії з батьками вихованців ЗДО в умовах сьогодення», а вихователь-методист Рудик В.А. та вчитель-дефектолог Юркевич О.Л. провели педагогічно-практичний брейнстромінг «Педагог-дитина-батьки: технологія взаємодії в умовах ПМПК», де розглянули чинники ефективної взаємодії педагогів з батьками. У ході проведення майстер-класу в мікрогрупах були розглянуті етапи роботи з батьками у формі «Фотоквесту» та вправи «Незавершена таблиця». Також зі слухачами була проведена «Методична мозаїка» на визначення форм роботи з батьками. Було презентовано такі нетрадиційні форми роботи педагогів закладу дошкільної освіти з батьками, як: буктрейлер книги «Путівник для батьків», буккросинг «Батьківські стежини», нетворкінг «Онлайн-консультування», прес-кліпінг «Методичний вісник». Продуктивною була праця присутніх на кейс-стаді  «Технології продуктивного спілкування за методикою Г.Чепурного», де слухачі були озброєні прийомами технології спілкування та уникнення конфліктних ситуацій з батьками.

Запропоновані педагогами КЗ «ДНЗ №101 КТ» КМР прийоми, форми та методи роботи допомогли присутнім проявити пізнавальну активність, свіжість і гостроту сприймання, яскравість уяви та набути певного досвіду