Міста і райони

03.05.2018 на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №61 відбулося заняття районної школи «Лабораторія успіху» для молодих вчителів української мови та літератури.

Для того, щоб молодий вчитель  став майстром педагогічної справи, в закладах загальної середньої освіти започатковано наставництво.

На занятті районної школи «Лабораторія успіху» молоді вчителі української мови та літератури закладів Тернівського району ознайомилися із роботою педагогів-наставників.

Про створення належного психологічного клімату в учнівському колективі та здійснення індивідуального і диференційованого підходу на уроках української мови та літератури, розповіла молодим вчителям Головань С.О,  вчитель української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №61.

Стрембицька Л.А., вчитель української мови та літератури Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №55 презентувала  досвід роботи  проведення нестандартних уроків з літератури та практичний курс «Основи віршування» для роботи із обдарованими дітьми. 

Тренінгові вправи «Дерево бажань», «Тарабарська грамота», «Склади малюнкового листа», фізкультхвилинку «Плем’я Тюмба-Юмба», які сприяють активізації співпраці учнів з вчителем та розширенню меж пізнавальної діяльності учасників освітнього процесу, провела із молодими вчителями Горак Н.А., вчитель історії Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №61.

Заняття районної школи «Лабораторія успіху» – це процес спілкування з досвідченим колегою, де  молодий вчитель не тільки переймає досвід, зразки, прийоми праці, а й виробляє власний вид діяльності.