Міста і райони

Патріотичне виховання у Вільненському НВК – невід’ємна складова освітнього процесу. Нещодавно відбулася цікава зустріч юних вільненців із земляком із Кільчені, старшиною 1-ї протитанкової артилерійської батареї Віталієм Кучкою, який завітав з незвичайним подарунком від бійців АТО 24-ї окремої механізованої бригади. З великою радістю педагоги та  здобувачі освіти прийняли гостя у стінах НВК. Викликавши на відверту розмову Віталія Кучку, вчитель історії Ольга Іванівна Мазур разом з вихованцями цікавилися буднями воїнів, їх здоров’ям, перемогами. Цікава бесіда, дружня атмосфера перетворили спілкування в ауру доброзичливості і гарного настрою.

Сержант Віталій Кучка передав школярам привіт від своїх товаришів-побратимів і Державний Прапор України з підписами та побажаннями бійців гідно нести звання громадян рідної землі. Подякував Віталій здобувачам освіти за допомогу, благодійність, також зазначив, як вразили своїм милосердям «Дитячі долоньки підтримки» військових і наскільки важливими були і є на сьогодні для воїнів дитячі сувеніри, обереги,  малюнки, власноруч зроблені вироби, солодощі, неодноразово переслані дітьми до частини.

Дякуючи за підтримку, гість традиційно залишив запис у «Візитаційній книзі» з відвертими словами: «Любіть Україну! Пишайтеся тим, що ви – українці! Перемога буде за нами!»

Тож, бережімо рідну Україну і будьмо гідними наших захисників!

 

Лідія Шерстюк,

бібліотекар

Вільненського НВК