Міста і райони

23 травня 2018 року у Криворізькій загальноосвітній школі №89 відбулась урочиста лінійка підведення підсумків «Гордість школи-2018», в ході якої учням школи були вручені сертифікати, дипломи та грамоти різних рівнів.

25 травня 2018 року у Криворізькій загальноосвітній школі №89 пройшло свято Останнього дзвоника, на якому були присутні учні, педагогічний та технічний колектив школи, батьки та поважні гості, в тому числі Іваніна Олена Олександрівна – медичний працівник Донецького юридичного інституту МВС України.

Директор КЗШ №89 Балюк Валентина Іванівна виголосила зворушливу промову та побажала учням гарного відпочинку на літніх канікулах. Кращі учні, батьки та вчителі нагороджені почесними грамотами, подяками та дипломами різних рівнів.

Право покладання квітів до Братської могили загиблих воїнів Великої Вітчизняної війни отримали кращу учні школи: учні 10-А класу Філоненко Владислав та Федоренко Мирослава.

Право дати останній дзвоник отримали: учень 10-А класу Сакаль Янек та учениця 1-А класу Коваленко Катерина, а також випускник 2010 року Лозенко Андрій та учениця 9-А класу Грабова Христина.

Заступник директора з виховної роботи Лозенко Сніжана Михайлівна проінформувала присутніх про початок роботи пришкільного табору денного перебування «Дивосвіт» з 1 червня 2018 року.

 

Педагог-організатор Журавель Ольга Сергіївна