Міста і райони

Ось і промайнув ще один навчальний рік. Зранку 25 травня 2018 в усіх школах нашого міста пролунав останній дзвоник, який сповістив школярів про початок літніх канікул, а випускників покликав у доросле життя.

У цьому році у Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №102 свято перетворилося на формат фестивалю за назвою «Наші досягнення, тобі, Кривий Ріг – 2018».

Як і завжди, цього дня на подвір’ї школи панувала особлива атмосфера: великі оберемки квітів, сльози радості й хвилювання, щирі привітання, пісні, напутні слова 11-класникам, нагородження кращих учнів, останній шкільний вальс – так відзначила свято велика шкільна родина. Першою привітала присутніх заступник голови виконкому Інгулецької районної у місті ради Кравченко Ольга Сергіївна. Усім дітям вона побажала гарного відпочинку, а випускникам – успіхів і здійснення заповітних мрій: «…Любі мої випускники, любіть і цінуйте життя, нехай дороги, що ви обираєте сьогодні, не мають ні кінця, ні краю, мужньо долайте перешкоди, ідіть сміливо на зустріч своїй долі…».

Навчальний рік, що минає, багатий на досягнення кращих учнів, якими пишається школа. Протягом фестивалю дипломами, медалями та грамотами було нагороджено дуже багато учнів, що стали переможцями предметних олімпіад, Міжнародних конкурсів та ігор, спортивних змагань. А для двох шкільних команд з футболу, які посіли ІІ та ІІІ місце у фінальних обласних змаганнях з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч», було влаштовано урочисті вітання та нагородження.

Були відзначені класні колективи, які стали переможцями конкурсу групи «Метінвест» - «Мій клас – найкращий», а саме: 3-Б (класний керівник Нікуліна Л.А.), 4-А (Класний керівник Деменська С.М.), 4-Б (класний керівник Дюміна Т.М.), 5-Б (класний керівник Вербицька О.А.), 6-А (класний керівник Григоренко С.О.), 7 (класний керівник Телих О.А.), 8 (класний керівник Команенкова Т.П.), 10 (Рябенко Л.Г.). Вказані класні колективи ще раз порадували своїми виступами.

Після усіх привітань та нагороджень настав довгоочікуваний момент відлуння останнього дзвоника. Для випускників цей шкільний дзвінок пролунав востаннє, тож побажаємо їм успіхів у самостійному житті, а усім школярам – добре відпочити й набратись сил для здобуття нових знань.