Міста і райони

Травневий день із світлими очима дарує радість і ступає на поріг.

Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №116, усміхнена і святково вдягнена, зустрічає учнів, батьків, вчителів, які завітали на шкільне подвір’я розділити спільну радість, разом відсвяткувати День останнього дзвоника.

Свято це особливе для всіх. Першачки у веселому запальному танку показали, як вони виросли і якими вправними стали. Випускники початкової школи протягом танцювального фесту довели, що у світі існують чотири могутні стихії, але найвеличнішою є ДІТИ, талановиті, розумні, щирі.

Звучали слова гостей свята, батьків, вчителів. Це батьківські поради і каравай тим, хто йде у доросле життя – випускникам 4, 9 та 11 класів. Невидима нить об’єднала юність і зрілість, допитливість і мудрість. Символом цього зв’язку стали різнокольорові іменні повітряні кульки, які випускники зі своїми заповітними мріями відпустили, щоб здійснилися якнайшвидше.

На крилах вальсу випурхнули дівчата та хлопці, схвильовані, радісно-сумні і впевнені в майбутньому. Завершенням свята став флешмоб як результат потрійного тріумфу нашою школи в міському конкурсі «Мій клас-найкращий!».

Хай доля ваша буде чистою і величною! Щасливої дороги, школа 116!

 

Фінько Дар’я,

учениця 5-Б класу