Міста і райони

«Спорт гартує в людині силу волі, витримку та наполегливість», під таким девізом відбувся районний турнір з волейболу у спортивній залі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №61.

Турнір з волейболу проходив за підтримки Григорія Анатолійовича Колдунова генерального директора приватного акціонерного товариства «Північний гірнично-збагачувальний комбінат» групи «МЕТІНВЕСТ».

Змагаючись за перемогу в турнірі з волейболу команди  юнаків КЗШ№№48,61,110 та команди дівчат КЗШ№61,117 та НВК№83 доводили вболівальникам, що спорт – це важлива складова життя кожної людини, що спортивні люди більш здорові і успішні в житті, що спорт формує силу духу і характер, допомагає знайти себе в командній роботі.

За перебігом спортивних баталій з волейболу спостерігали гості турніру ВнуковаА.О. заступник голови Тернівської районної  у місті ради з питань діяльності виконавчих органів ради, Соколовський В.Г. директор з капітального будівництва та ремонту та Гущіна О.Ю. менеджер із регіонального розвитку приватного акціонерного товариства «Північний гірнично-збагачувальний комбінат» групи «МЕТІНВЕСТ».

За результатами змагань серед дівчат  І місце здобула команда КЗШ№61, на ІІ місці – команда КНВК№83, на ІІІ місці – команда КЗШ№117.

У змаганнях серед юнаків перемогу була за командою КЗШ№61, на ІІ місці – команда КЗШ№110, на ІІІ місці – команда КЗШ№48.

Слова вдячності за підтримку районного турніру з волейболу приватному акціонерному товариству «Північний гірнично-збагачувальний комбінат» групи «МЕТІНВЕСТ».  Разом, в партнерській взаємодії «Заклад освіти – група «МЕТІНВЕСТ», можна досягти успіху у вихованні підростаючого покоління нашої держави.