Міста і райони

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб у майбутньому вони стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Тому вже доброю традицією стало 1 червня вітати дітей з цим святом. В нашому НВК пройшло свято «Світить сонечко для всіх».

Діти здійснили подорож у світ дитинства. Вони відгадували уривки з казок, загадки, доповнювали вірші. На святі діти співали пісень: «Дитинство», «Червона калина», «Добрий день тобі, Україно моя» (школярі); «Садочок наш, садочок» (дошкільнята). Закінчилося свято таночком дошкільнят «Гопачок».

Після свята був святковий обід і солодощі.

Нехай же кожна дитина у нашій державі буде щасливою від любові, уваги та піклування дорослих і тільки тоді і ми зможемо відчути смак справжнього щастя!