Міста і райони

Останній день табору «Ластівка» виявився незабутнім і трохи сумним. Смачно поснідавши, діти подякували повару Каширській Ж.А. за невтомну працю. Адже кожного дня вона готувала смачні та апетитні страви та завжди з посмішкою зустрічала галасливу дітвору.

Дякували вихованці і вихователям Голенковій М. В., Євтухович Н. С., Артюшиній С. І., які зробили час перебування в таборі незабутнім, веселим та щасливим.

За традицією, в останній день усі вирушили на пікнік, де залюбки смажили картоплю, сосиски, сало та хліб. Діти грали в цікаві ігри, змагалися, жартували, плели віночки,складали букети, розповідали різні історії, пригадували самі яскраві моменти перебування в таборі.

Голова Іверскої с/ради Московченко С.В. привіз дітям запашну та соковиту черешню. Для кожного табір приніс щось своє, особливе, неповторне. Для когось це були нові враження від місць, в яких він раніше ніколи не був, для когось – враження від ігор, конкурсів, які щодня у ньому проходили, хтось тут знайшов нових друзів.

У нас у всіх прощальний настрій. Ми всі схвильовані украй. Скажемо разом: «Літечко, здрастуй, табір «Ластівко», прощавай!»