Міста і райони

4 червня у таборі «Веселка» був «Ерудит-день».

Гасло дня: «Щоб розумниками стати, треба більше книг читати…»

У програмі дня була «Весела вікторина», квест-програма «Вперед у пошуках пригод».  Під час квесту діти відвідали різні станції: «Переправа», «Привал», «Окомір», «Слідопити», «Скарб», «Загадкова».

На кожній станції дітям довелося розгадувати загадки, ребуси. Маленькі ерудити демонстрували знання в різних галузях науки. На дітей чекали солодкі призи, морозиво. Веселим та смачним виявився день!

5 червня у таборі «Веселка» був день Казки.

Гасло дня: «Сьогодні ми казку до нас запросили, щоб бачити її і слухати гуртом. А казка у лісі десь там заблудилась, давайте її погукаємо разом».

День почався із табірної пісні, загонової переклички. Нагородження переможців за попередній день.

А потім в гості до нас завітала казка. Перед дітьми ожили епізоди «Ріпки», «Трьох поросят», «Рукавички». Юні артисти були надзвичайно переконливими і цікавими у своїх ролях. Казковий день завершився плаванням в басейні (ДЮСШ №2). Радість дітлахів не мала меж.

6.06. у таборі «Веселка» був днем Ввічливості та дружби. Немає нічого важливішого, ніж ці два поняття етики. Дітей об’єднало Сонечко дружби. Лунали пісні, проводилися цікаві ігри, конкурси. Спільні колективні творчі справи якнайкраще об’єднують дітей, вчать їх бути взаємно ввічливими. Дружними.

8.06. у таборі «Веселка» був незвичайний день – День дощу. Гасло дня: «Ніби з кришталю намисто, на квітки, гриби, на хвощ // З хмари сіється краплисто // Теплий, чистий літній дощ».

Кожен загін представив оригінальний танок дощу. А після цього діти брали участь в акції «Врятуй деревце». Разом з вихователями та вожатими поливали молоді, нещодавно посаджені, деревця. Красиво і корисно! Хай ростуть на радість людям.