Міста і райони

Національно-патріотичне виховання учнів – важлива складова формування свідомої розвиненої особистості, яка здатна переосмислити уроки минулого, сприяти формуванню сучасного позитивного іміджу країни, знати та вивчати історію своєї держави.

З 13 по 17 лютого у Криворізькій загальноосвітній школі №73 проходив Тиждень пам'яті, приурочений вшануванню воїнів-інтернаціоналістів, воїнів-захисників-учасників АТО, воїнів-визволителів Кривого Рогу.

У ці дні – вшановуємо усіх учасників бойових дій як на території нашої держави, так і на території інших держав Під час уроків історії (13.02.) учнями 9-11 класів під керівництвом Довгань І.І. було здійснено показ документального фільму: «Палаюча зима: боротьба України за свободу».

А ось 14.02. Нестеренко В.В. провела круглий стіл із учнями 9 класів «Що таке війна?». Воронова А. М. разом із своїми учнями зустрілись із воїном АТО, який розповів учням про події на передовій.

Крім того, учні нашої беруть активну участь у благодійної допомозі жителям Авдіївки, що опинилися у вирі АТО, у акції «Оберег для солдата» та багато інших акцій, направлених на підтримку наших воїнів.