Міста і райони

10 березня 2017 року учні 9-10 класів Криворізької загальноосвітньої школи №114 були запрошені на «День відкритих дверей» у Широківський районний суд. Метою цієї зустрічі є формування довіри підростаючого покоління до судової системи, підвищення рівня освіти та ознайомлення учнів з принципами судочинства.

За активної участі Голови суду Леонідової Олени Володимирівни та працівників апарату Широківського районного суду Дніпропетровської області захід пройшов насичено і цікаво: учням та ученицям розповіли про основні напрямки роботи суду, обов’язки співробітників суду, типові справи, які розглядаються у суді, а також нагадали про ті правопорушення, відповідальність за яких починається з 14 та 16 років.

Крім того, учнів чекала екскурсія по судовим приміщенням, а також тренінг у формі судового засідання, де учні змогли відчути себе у ролі судді, позивача, відповідача, свідка та інших учасників процесу, проявити свої здібності у розгляді судової справи.

Час промайнув непомітно! Всі залишилися задоволеними. КЗШ №114 висловлює подяку Олені Володимирівні Леонідовій та усім співробітникам суду за знання та досвід, який учні отримали під час Дня відкритих дверей.