Міста і райони

6.04.2017 на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Мандрівник» Криворізької міської ради відбулися районні змагання з велосипедного туризму (велотріал) серед учнівської молоді з метою популяризації та розвитку велосипедного туризму, пропаганди здорового способу життя, вдосконалення спортивної майстерності з техніки велотуризму та визначення найсильніших команд навчальних закладів Саксаганського району.

У змаганнях взяли участь 10 команд навчальних закладів Саксаганського району: КЗШ №№ 21, 68, 113, 119, КСШ № 118, КНВК №35, КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР (4 команди гуртків: «Велосипедний туризм» (2 команди), «Гірський туризм» (керівник гуртка Педченко А.О.); «Спортивний туризм» (керівник гуртка Покусай С.Є.).

Змагання з велосипедного туризму проходили у командному заліку. Склад команд складався з 4 учасників віком 14 років (3 юнака + 1 дівчина).

Команди за жеребкуванням на дистанції «Велотріал» проходили природні та штучні перешкоди на велосипедах в обмеженому з двох країв коридорі шириною до 1 метру на ділянці бездоріжжя.

Команди-переможці визначалися за найменшим загальним часом проходження дистанції. У командний залік увійшли результати всіх чотирьох учасників команд.

Переможцями районних змагань з велосипедного туризму (велотріал) серед учнівської молоді стали:

І місце – команда гуртка «Велосипедний туризм» КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР;

ІІ місце – команда гуртка «Гірський туризм» КПНЗ «ЦТКЕУМ «Мандрівник» КМР;

ІІІ місце – команда КЗШ №21.