Міста і райони

12.05.2017 відбувся ІІ районний конкурс «Мій клас найкращий», який проводиться в Тернівському районі м. Кривого Рогу за соціальної ініціативи Павла Геннадійовича Тимошенко Генерального директора приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» гірничо-металургійної групи «МЕТІНВЕСТ».

В заочному етапі конкурсу взяли участь 42 класи, які презентувалася життєдіяльність колективу у створеному відеоролику «Мій клас – самий кращий» та фото колажі «З класом класно», показали результативність роботи, здійснивши моніторинг діяльності класного колективу. Цікавими були і соціальні проекти, які були розроблені учнями разом із класними керівниками та батьками як модель запропонованих змін у найближчому соціальному оточенні членів класного колективу. Змістовністю, логічністю, доступністю, системністю, корисністю відзначилися і блоги класних колективів.  

Вже вдруге в палаці культури «Північний» зібралися кращі класні колективи загальноосвітніх навчальних закладів Тернівського району. Свої класи на ІІ районному конкурсі «Мій клас найкращий» презентували учні КЗШ №№27, 37, 40, 42, 45, 50, 55, 61, 76, 105, 116, 117, НВК «ЗНЗ-ТЛ». Оцінювали виступи класних колективів члени експертної комісії під головуванням Тимошенка П.Г., генерального директора приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат», та Солода В.М., голови Тернівської районної у міст і ради.

Класні колективи змагалися в різних вікових категоріях, а саме: 4-5 класи, 6-7 класи, 8-9 класи та 10-11 класи. Виступи, які розповідали про кращий клас, супроводжувалися відео- та фотоматеріалами, були наповнені музичним матеріалом та показали глядачам згуртованість школярів та їх волю до перемоги.

Рішення експертної комісії буде оголошено на урочистому нагороджені переможців другого районного конкурсу «Мій клас – найкращий», де кращі класні колективи району отримають сертифікати на суми 6 тис грн.(ІІІ місце), 8 тис грн.(ІІ місце) і 10 тис грн. (І місце).

А сьогодні можна з впевненістю сказати, що конкурс «Мій клас найкращий» згуртував школярів в єдине ціле, навчив працювати командою, сформував почуття гордості за себе та своїх однокласників, за свою школу, за свій район та рідне місто, за Україну. І все це – завдяки соціальній ініціативі Павла Геннадійовича Тимошенко Генерального директора приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» гірничо-металургійної групи «МЕТІНВЕСТ».