Міста і райони

16.05.2017 на базі комунального позашкільного навчального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості «Дружба» Криворізької міської ради відбувся гала-концерт та нагородження переможців міського фестивалю дитячої художньої творчості«Наші таланти тобі, Криворіжжя».

Відбіркові тури міського фестивалю проходили 11-18 квітня 2017 року. Учасниками різножанрових концертних програм стали близько 2 тисяч дітей.

Компетентне журі переглянуло та оцінило більше 100 номерів дитячої художньої творчості в різних жанрах мистецтва.

Переможцями міського фестивалю визнано 552 вихованці позашкільних та 205 учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

На заході були присутні почесні гості: начальник управління освіти і науки Криворізької міської ради Кріпак Тетяна Петрівна; головний спеціаліст управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Мотижинець Галина Михайлівна; методист комунального закладу «Інноваційно-методичний центр» Криворізької міської ради Дудник-Тітаренко Марина Юріївна.

Зі словами привітаннями до присутніх звернулася начальник управління освіти і науки Криворізької міської ради Кріпак Тетяна Петрівна, яка зазначила, що другий рік поспіль фестивалі «Весна Рудани» та «Наші таланти тобі, Криворіжжя!» є творчим доповненням один одного, це свято краси і талантів. У Кривому Розі створені усі умови щодо забезпечення потреб у художньо-естетичному розвитку зростаючого покоління. На базі закладів освіти міста працює 428 гуртків, якими охоплено 13368 дітей. Міська влада цінує і пишається ними, оскільки їх вихованці – це вісники Кривбасу на всеукраїнських та міжнародних конкурсно-фестивальних заходах.

Програма гала-концерту фестивалю дитячої художньої творчості «Наші таланти тобі, Криворіжжя!» передбачала виступи та нагородження найкращих колективів міста, а також відзначення та вшанування художніх колективів, їх керівників та інших працівників позашкілля за значний особистий внесок у розвиток художньо-естетичного напряму виховної роботи в місті та з нагоди відзначення ювілейних дат.

Головний спеціаліст управління освіти і науки виконкому Криворізької міської ради Мотижинець Галина Михайлівна подякувала усім присутнім: педагогам, батьками, дітям, та відмітила, що з кожним роком підвищується якість виступів учасників інструментального та театрального жанрів, якісно підбирається репертуар вокальних та хореографічних колективів, урізнобарвлюється палітра концертних костюмів, зростає естетика подачі номерів.

Родзинкою свята стало вітання молодих педагогів, яких по місту налічується близько 40 осіб. Вони пов’язали своє життя з позашкільною освітою ще з дитинства, відвідуючи гуртки різних напрямів, а сьогодні вони молоді педагоги: керівники гуртків, методисти, культорганізатори, психологи позашкільних навчальних закладів Кривого Рогу.

Вперше свою майстерність, талант на дитячому фестивалі продемонструвати керівники колективів: вокально-інструментальний квартет «Довгинцівські музики» КПНЗ «ЦДЮТ «Дружба» КМР та керівник вокально-хореографічної студії «Startime» КПНЗ «МПДЮТ «Горицвіт» КМР Ольга Серентюк.

Міський фестиваль «Наші таланти тобі, Криворіжжя!» продемонстрував високий рівень виконавської майстерності вихованців й професіоналізм керівників художніх колективів міста та підтвердив дієву систему щодо пошуку, підтримки та популяризації діяльності як відомих творчих колективів і окремих виконавців, так і відкриття нових імен.