Міста і райони

14.06.2017 у дитячому тимчасовому таборі відпочинку «Сонечко» при КЗШ №90 відбувся день ОБЖ. Серед різноманітних заходів, на яких наголошувалося на необхідності дотримуватись правил безпеки життєдіяльності і охорони здоров’я, головним було свято «Азбука дорожнього руху». Головними героями були Світлофорик, який перевіряв знання ПДД, і Буратіно, який ніяк не міг їх запам’ятати. Всі загони складали для Буратіно «Азбуку з ПДД». Виконуючи практичні завдання діти неодноразово повторили правила дорожнього руху.

З учнями 1-2загону проводила роботу психолог школи Чорнобай Ірина Володимирівна. Вона приготувала для дітей цікаві завдання та ігри психологічної спрямованості.

Гурткова робота в цей день розпочалася заняттям гуртка «Основи технічного моделювання». Керівник гуртка Ткалик Жанна Олександрівна організувала вихованців на виготовлення колективної роботи «Український віночок». Яскрава робота буде прикрашати табір на день України.

Підготовку до дня України розпочав гурток «Українська мотанка». Керівник гуртка Дьяченко Марина запропонувала дівчаткам і хлопчикам 3 загону виробити нескладні українські сувеніри – ляльку-мотанку.

Учасник студії танцю «Origami» провів з вихованцями 5-6 загонів майстер-клас з розучування танцю Hip-Hop. Хлопці із задоволенням підтримали ознайомлення з новими танцювальними рухами.

3-4 загони відвідали ЦДЮТ Дружба для перегляду мультфільмів.