Міста і райони

Ось і прийшла до нас найтепліша та найблагодатніша пора року – літо. Теплого літнього дня світить яскраве та тепле сонечко. Навколо все вбране у зелене. Літо – пора нових відкриттів, знайомств, подорожей. Не даремно ж, цілий рік діти чекають на нього.

Канікули… Це прекрасна пора відпочинку після напруженого року навчання. Звичайно ж , хочеться провести канікули цікаво. Саме для цього на базі КЗШ №62 Покровського району було створено тимчасовий табір відпочинку з денним перебуванням «Сонечко». Назва віддзеркалює веселий, позитивний, сонячний настрій вихованців табору.

Табір Криворізької загальноосвітньої школи №62 (директор Коваленко Олена Іванівна) в І зміну нараховує 250 дітей, що об’єднані у 11 загонів, кожен з яких веселий, неповторний, креативний. Вихованці загонів постійно прагнуть до пізнання чогось нового, незвіданого, цікавого. У цьому їм допомагають вихователі загонів на чолі з начальником табору – Гусевою Наталією Анатоліївною та старшим вихователем – Шевченко Тамілою Степанівною.

Мандрівки, екскурсії, пізнавальні виставки, концерти, гуртки – і це лише початок табірної зміни.

Подорожуйте з нами до Національного парку «Олешківські піски» Херсонської області за підтримки Громадського фонду охорони природи «Добро довкілля».

А тепер ходімо на екскурсії до ПАТ «Кривбасзалізрудком», «ПриватБанку», Криворізького факультету Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, Криворізького ботанічного саду НАН України.

Пізнаймо незнане у міських бібліотеках №1, №2, №6.

Які захоплюючі концерти у міській музичній школі №2.

Креативні заходи в МПДЮТ «Горицвіт».

Фізичний розвиток для дітей дуже важливий і в цьому напрямку працює ЦТКЕУМ «Фортуна», створюючи спортивно-туристичні змагання.

Розважатися молодшим школярам допомагав ПК «Центральний».

Та не можна не відмітити і плідну, щоденну працю керівників гуртків на базі КЗШ №62.

 

Баховська Ольга Іванівна