Міста і райони

9.06.2017 в Довгинцівському районі на базі Криворізької педагогічної гімназії відбулося відкриття літньої районної спартакіади пришкільних таборів та спартакіади «Юність-2017» серед дітей та підлітків за місцем проживання, присвяченої 242-й річниці з дня заснування м. Кривого Рогу.

На спартакіаді були присутні організатори змагань та почесні гості. Турчин С.В. – головний спеціаліст комітету з фізичної культури і спорту виконкому міської ради, Гишко О.О. керуючий справами виконкому Довгинцівської районної у місті ради. Лопатнюк О.М. – начальник відділу освіти Довгинцівської районної в місті ради. Косяк В.І. – голова комітету з фізичної культури і спорту Довгинцівської районної в місті ради, Юріцин С.В. - директор КПНЗ «Дитяча юнацько-спортивна школа №9».

У змаганнях взяли участь команди тимчасових таборів відпочинку загальноосвітніх шкіл №№ 9, 65, 108, 109, КПГ, КНВК «Вальдорфська школа» та ДЮСШ №9. Всього в спартакіаді прийняло участь 210 дітей та підлітків.

У командному заліку переможцями спартакіади з видів спорту стали:

Настільний теніс – І місце у команди пришкільного табору КЗШ № 109. У змаганнях з шашок переможцями стали юні спортсмени КЗШ № 108. Переможцями у змаганнях з піонерболу стала команда педагогічної гімназії.

У спортивних естафетах «Веселі старти» – І місце – КЗШ №108.

У конкурсі малюнка на спортивну тематику перемогла команда пришкільного табору КЗШ № 65, ІІ місця посіли команди педагогічної гімназії і КЗШ № 109 та КСШ № 9, ІІІ місця у команд пришкільних таборів КЗШ № 108 та КНВК «Вальдорфська школа».

Змагання з футболу, які до речі входять до заліку спартакіади «Юність – 2017», закінчились перемогою юних футболістів Криворізької педагогічної гімназії.

Переможці спартакіади нагороджені кубками, грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради. Всі команди учасниці районної міжтабірної спартакіади отримали в подарунок футбольні м’ячі.

Юні спортсмени отримали позитивні емоції та спортивний запал до кінця табірної зміни.