Міста і райони

13.06.2017 вихованці V-го загону ДЗВ «Сонечко», що знаходиться на базі КНТМЛ №81, на чолі з вихователями відправилися на екскурсію до відділення ПриватБанку. Це було надзвичайно цікаво. Учні побачили роботу банківської установи зсередини. Спеціаліст з обслуговування клієнтів – Янина, познайомила дітей з фінансово-освітньою програмою ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років – Юніор, пояснила, чим відрізняється термінал від банкомату, познайомила з Інтернет-банком Приват24, мобільними додатками банку та розповіла, як працює справжній банк зсередини.

Наостанок учням були видані сертифікати, які дозволять, без зайвих проблем, разом з батьками отримати карту Юніор, а також самостійно і розумно розпоряджатися коштами. Сьогоднішня екскурсія пройшла успішно, адже діти отримали нові знання і розширили свій кругозір.

Вихованці I та II загонів відвідали Мотузковий парк – місце екстремального відпочинку, яскравих відчуттів та незабутніх вражень. Тут рівень адреналіну піднімається не лише у дітей, а також і в дорослих.

Мотузковий парк стане улюбленим екстремальним місцем для кожного, хто бажає відчути себе справжнім альпіністом, втекти від буденності та насолодитися відпочинком на свіжому повітрі. Повірте: спробувавши, вам неодмінно захочеться пережити ці емоції вдруге!!!