Міста і райони

У рамках тижня фізичної культури та спорту в загальноосвітніх навчальних закладах району відбулися масові заходи спортивні заходи.

Вже другий рік поспіль учні, батьки та вчителі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №116 є активними учасниками шкільного забігу «Рух заради життя», який ініціював шкільний парламент дитячого самоврядування «Темп». Маршрут міні-марафону тривав мікрорайоном Даманський та налічував 459 прихильників здорового способу життя. «Хто з фізкультурою на «ти» - в житті досягне висоти», під таким девізом в колі проведено спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я», виставка малюнків «Спортивна мозаїка», презентація шкільної газети з інформацією про рекорди українських спортсменів та учнів школи. За підсумками тижня фізкультури і спорту шкільний прес-центр випустив інформаційний бюлетень.

Упродовж Олімпійського тижня в шкільній бібліотеці Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів №61 працювала тематична виставка «Досягнення українців у спорті», вчителем фізичного виховання разом із лідерською радою дитячого об’єднання організовано конкурс плакатів «Спорт у моєму житті»  та газет «У світі спорту». Всі учні стали учасниками уроку «Спорт – здоров’я, сила духу і краса», в ході якого  отримали знання про історію виникнення та розвитку Олімпійських Ігор, про їх відродження в  ХІХ ст., олімпійські символи: олімпійське гасло, олімпійську емблему, олімпійський прапор, олімпійський вогонь.

«Спорт для всіх» – девіз юних спортсменів Криворізької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів №55. Сильні, сміливі, спритні, завзяті, швидкі учні школи упродовж Олімпійського тижня  взяли участь у конкурсах малюнків та виробів  на спортивну тематику, виготовляли спортивні емблеми класів. В  шкільних Олімпійських іграх свою спортивну майстерність демонстрували не тільки школярі, а й педагоги закладу. Запалений факел з олімпійським вогнем, прапор Міжнародного олімпійського комітету – усі атрибути справжніх Олімпійських ігор додали змаганням особливої урочистості.

Туристко-краєзнавчий кемпінг «Українсько-Польський вояж» став фіналом тижня фізичної культури та спорту в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №27 і сприяв не тільки пропагуванню здорового способу життя а й вивченню звичаїв і традицій польського та українського народів. Учні, батьки та педагоги спільно із «Євростудент» презентувати традиції та звичаї одного з польських воєводств, стали учасниками спортивних змагань, із перетягування каната, стрибків в мішках, легкоатлетичних естафет, волейболу та інших.

Цього року до участі в спортивних заходах долучилися і педагогічні працівники КЗШ №27, 42, 45, 55, 61, 117. Вони змагалися в командній першості із учнями в різних видах змагань.