МОН

На платформі EdEra відкрито останній модуль онлайн-курсу для вчителів початкової школи. Цей модуль присвячений інклюзивній освіті. Його розроблено з урахуванням побажань учителів, і за результатами моніторингу впровадження курсу частина лекцій подана в текстовому форматі. Відтак на сайті у вільному доступі можна переглянути всі модулі курсу:

1. Загальний огляд

2. Організація класу

3. Інтегроване навчання

4. Методики викладання у 1 класі

5. Нейропсихологія

6. Інклюзивна освіта

Після проходження останнього модулю слухачам потрібно буде скласти іспит. Усі, хто за результатами поточного, модульного та підсумкового контролю наберуть понад 60% результату, отримають безкоштовний  електронний сертифікат.

Розробники онлайн-курсу нагадують, що він буде відкритим завжди, і кожен, хто захоче пройти його вперше чи повторно – зможе це зробити будь-коли. Зареєструватися на курс та переглянути всі матеріали можна за посиланням: ed-era.com/nus.

Загалом на курс зареєструвалось понад 120 тис слухачів. Він є обов’язковим для вчителів, які навчатимуть першокласників з 1 вересня 2018 року, і складається з дистанційного курсу та трьох очних сесій.