МОН

7 липня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України відбудеться семінар «Розробка та імплементація освітніх програм відповідно до Національної рамки кваліфікацій, стандартів ESG та стандартів вищої освіти України».

Під час заходу буде надано рекомендації щодо впровадження нових підходів до розробки освітніх програм відповідно до НРК та нових стандартів вищої освіти: опис результатів навчання, компетенцій тощо. Також буде розглянуто профіль навчальних програм та їх визнання відповідно до Європейського простору вищої освіти.

Час проведення: з 9.00 до 17.00

Місце проведення: Зала колегії Міністерства освіти і науки України (м. Київ, проспект Перемоги 10, 1 поверх).

Умови участі: безкоштовно. Проїзд не відшкодовується. Учасники забезпечуються кава-брейками.

Реєстрація: ОБОВ’ЯЗКОВA, до 15:00 5 липня за посиланням: https://goo.gl/forms/OqbsPc6YSS9GD4g33

Мова: англійська, українська (переклад забезпечується).

Слайди презентацій: англійською, українською мовами буде розміщено.

Цільова аудиторія:  викладачі, науковці закладів вищої освіти, Національна команда з реформування вищої освіти (HERE team), представники Міністерства освіти і науки України, Національного Агентства із забезпечення якості вищої освіти, Науково-методичних комісій, асоціації роботодавців, Національної академії педагогічних наук України та інші стейкхолдери, зацікавлені у модернізації системи вищої освіти.

Організатори: Національний Еразмус+ офіс в Україні (проект ЄС) і Національна команда з реформування вищої освіти, спільно з Міністерством освіти і науки України у тісній співпраці з Представництвом Європейського Союзу в Україні та за підтримки проекту технічної допомоги Національним командам експертів (TAM) Виконавчого агентства ЄС з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Контактні особи: Жданова Катерина, Жанна Таланова, НЕО в Україні, офіс моб. тел.: +38044 3322645 (зі стаціонарного) +380948322645 (з мобільного).