Накази, листи ДОН та матеріали нарад

Відповідно до Законів України „Про освіту”, „Про позашкільну освіту”,
з метою реалізації основних завдань, визначених нормативними документами Міністерства освіти і науки України, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, методичних рекомендацій комунального вищого навчального закладу „Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти”, подальшого вдосконалення роботи з педагогічними кадрами, підвищення фахового рівня педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів науково-технічного напряму, їх готовності до інноваційної діяльності, створення необхідних умов для всебічного розвитку вихованців, соціальної адаптації, на підставі аналізу інформаційних матеріалів щодо методичної роботи у позашкільних навчальних закладах науково-технічного напряму за 2014/2015 навчальний рік

НАКАЗУЮ:

 1. Взяти до відома аналітичну довідку про підсумки методичної роботи у позашкільних навчальних закладах науково-технічного напряму
 2. за 2014/2015 навчальний рік, що додається.
 3. Визнати методичну роботу з педагогічними кадрами у позашкільних навчальних закладах науково-технічного напрямку у 2014-2015 навчальному році на достатньому рівні.
 4. Директорові комунального позашкільного навчального закладу „Дніпропетровський обласний центр науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді” Волковій Л.В.:
  1. Спрямувати діяльність педагогічних працівників методичних кабінетів центрів науково-технічної творчості, станцій юних техніків на забезпечення зростання рівня професійної компетентності керівників технічних гуртків.
  2. За підсумками проведення семінарів, майстер-класів для керівників гуртків, результатами проведених конкурсів та змагань, продовжити вивчення, узагальнення перспективного педагогічного досвіду педагогів позашкільних навчальних закладів області з науково-технічного напряму та вжити організаційних заходів щодо узагальнення наданих матеріалів та видання відповідної збірки.
 5. Керівникам органів управління освітою (за згодою):
  1. Скоординувати методичну роботу з науково-технічного напряму позашкільної освіти як складової частини надання освітніх послуг, сприяти збереженню мережі технічних гуртків у містах та районах.
  2. Спрямувати методичну роботу позашкільних навчальних закладів на реалізацію обласного науково-педагогічного проекту „Освітні стратегії соціалізації особистості громадянського суспільства”, завдань Стратегії та Концепції національно-патріотичного виховання учнівської молоді із впровадженням інноваційних методик з підвищення результативності навчально-виховного процесу.
  3. Організувати підготовку матеріалів для участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу рукописів навчальної літератури для позашкільних навчальних закладів системи освіти (наказ Міністерства освіти
  4. і науки України від 08 грудня 2014 року № 1451).
  5. Забезпечити висвітлення матеріалів з досвіду роботи позашкільних навчальних закладів у засобах масової інформації, педагогічних виданнях, на сайтах, порталах, блогах, у соціальних мережах.
 6. Завідувачу інформаційним прес-сектором комунального вищого навчального закладу „Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти” Заржицькій Е.І. (за згодою) забезпечити висвітлення інформації про підсумки методичної роботи у позашкільних навчальних закладах науково-технічного напряму у 2014-2015 навчальному році на сайті департаменту освіти і науки облдержадміністрації.
 7. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на головного спеціаліста відділу дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту Федорченко К.Є., контроль – на начальника управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти Середню В.Г.

Додатки:

 1. Аналітична довідка
 2. Додаток до аналітичної довідки