Накази, листи ДОН та матеріали нарад

Керуючись Положенням про департамент освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації від 28 грудня 2012 року № Р-982/0/3-12 (із змінами)

НАКАЗУЮ:

  1. Визнати таким, що втратив чинність, наказ головного управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністраціївід 25 червня 2010 року № 523 ”Про затвердження Положення про обласний конкурс присвячений Дню слов'янської писемності і культури”, зареєстрований в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області 10 вересня 2010 року за № 35/1598.
  2. Головному спеціалісту-юрисконсульту фінансово-економічного відділу (Курушкіна А.М.) подати цей наказ на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 ”Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади” (із змінами).
  3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.
  4. Координацію роботи щодо виконання цього наказу покласти на управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації, контроль залишаю за собою.