ОДА і ДОН

Школярі Дніпропетровщини написали та відправили листи АТОвцям. Скористалися поштовою скринькою у першому в Україні Музеї АТО в Дніпрі. Листи-побажання захисникам виймають звідти щотижня та передають їх на фронт. Про це повідомив керівник робочої групи зі створення Музею АТО Юрій Фанигін.

«Поштову скриньку встановили у вуличній експозиції першого в Україні Музеї АТО в Дніпрі наприкінці вересня 2017 року. Така ідея виникла у волонтера Наталі Хазан. ДніпроОДА – задум підтримала. За цей час волонтери доставили на фронт вже понад 200 листів», – зазначив Юрій Фанигін.

До скриньки можна кидати листи в конверті чи без, підписані чи анонімні – це неважливо.

«Я хочу миру в нашій країні. Написав кілька листів бійцям. Бажав їм, щоб поверталися скоріше живими додому – до дітей, дружин. Жили з ними довго та щасливо», – розповів учень 9-го класу дніпровської школи №46 Володимир Шевченко.

Дітлахи в листах діляться своїми думками, бажають воїнам миру та здоров’я, дякують їм.

«Я дуже вдячна бійцям за те, що моя родина живе у мирі. Наші будинки не зруйновані, над головами не свистять кулі, всі живі-здорові – це дорогого коштує», – поділилася учениця 8-го класу Марія Набоченко.

Учні школи №46 приходять до скриньки не вперше. Окрім своїх листів, приносять послання ще й від молодших школярів. Тож у кожного в руках цілий оберемок аркушів та малюнків. Малюнки – патріотичні. Послання, у які вклали душу, школярі по одному опускають до скриньки. Лист за листом – всі вони зникають в жовто-блакитному сховищі.

Наприкінці тижня волонтери дістануть дитячі повідомлення та відвезуть на фронт. Бійці на них дуже чекають, адже далеко від домівки та близьких їм так не вистачає людського тепла...

Скани листів можна прочитати на офіційній сторінці проекту «Лист Солдату» у Фейсбук.

Долучитися до акції та надіслати слова підтримки й вдячності АТОвцям може кожен бажаючий.