ОДА і ДОН

Дитсадок збудований за проектом архітекторів Дніпропетровщини. Це яскраві різнокольорові будівлі, з’єднані переходами. На 6 тисячах квадратних метрів є дитячі спальні, спортивна кімната з тренажерами, ігрові кімнати, зимовий сад, соляна кімната, медкабінет, сучасний комп’ютерний клас і кімната для розваг.

Родзинка проекту – соляна кімната. Це ефективна профілактика застуди та легеневих захворювань. Тут для дітлахів проводять заняття з розвитку мовлення, читають та розповідають казки.

З турботою про дітей облаштоване й подвір’я дитячого садка. У кожної групи – власний ігровий майданчик з альтанкою. Шлях до нього має справжню дорожню розмітку, щоб діти могли вивчати правила дорожнього руху.

Поруч з ігровими майданчиками – невеличкий город, де ростуть кілька десятків рослин: кукурудза, огірки, помідори, цибуля та навіть арахіс. Цю дослідну ділянку доглядають діти разом з вихователями – любов до навколишнього середовища через працю прищеплюється змалку.

З дітьми працюють 18 вихователів, психолог та викладач англійської.

Слобожанська об’єднана громада та Дніпропетровська облдержадміністрація додаткові кошти на будівництво дитсадка отримали завдяки децентралізації, яку активно впроваджує Президент України Петро Порошенко.