ОДА і ДОН

3 травня 2018 року завідувач навчально-методичної лабораторії природничо-математичних дисциплін Добрянська О.М. та методист лабораторії Кочерга Є.В. взяли участь у проведенні Всеукраїнського семінару-практикуму «День професійної майстерності» (відповідно договору про співпрацю між КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» та Навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Дніпропетровської області).

Учасниками заходу були представник Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС України м. Київ (Деревинський Д.М.), начальник відділу планування заходів цивільного захисту УОЗЦЗ ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області (Зінкевич Д.С.), представник Департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА (Мандрикевич Б.М.), педагогічні працівника НМЦ ЦЗ та БЖД Дніпропетровської, Запорізької, Донецької та Луганської областей.

Співробітники Академії провели з учасниками заходу практичне заняття на тему «Підвищення ефективності навчального процесу з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності шляхом запровадження інноваційних методів та засобів навчання» та майстер-клас з методики складання інтелект-карт з цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Даний захід дозволив педагогам обмінятися досвідом роботи, дізнатися про інновації в освіті та підвищити рівень професійної майстерності.