ОДА і ДОН

Фестиваль «Повір у себе»

У квітні – травні 2018 року зонально в містах Дніпрі, Кривому Розі, Нікополі, сел. Котовці Магдалинівського району було проведено відбірковий етап щорічного фестивалю "Повір у себе" для вихованців комунальних закладів освіти Дніпропетровської обласної ради.

Традиційно в травні переможці зональних турів збираються на заключний гала-концерт обласного фестивалю “Повір у себе” для вихованців комунальних закладів освіти Дніпропетровської обласної ради, серед вихованців цих закладів більша частина – діти з інвалідністю та діти з особливими потребами. Вкотре вже учасники фестивалю доводять, що при обмежених можливостях досягнення людини можуть бути безмежними! У цьому році гала-концерт пройшов 16 травня 2018 року у Палаці культури Металург" ВАТ "Інтерпайп НТЗ " в Дніпропетровську.

До концертної програми було включено виступи кращих вокальних, танцювальних циркових колективів, солістів – представників 33 комунальних закладів освіти Дніпропетровської обласної ради та навчально-реабілітаційного центру "Надія" Дніпровської міської ради.  Загальна кількість учасників фестивалю складає понад 1000 дітей.

Глядачі були захоплені яскравими виступами маленьких артистів-дошкільнят,  сподобалися їм і танцювальні колективи, полонили серця вокалісти.

Гран-прі Фестивалю отримав творчий колектив Павлоградського  навчально-реабілітаційного центру, який представив танцювальну композицію "Україна обрядова".

Перші місця по категоріях прискіпливе журі присудило колективам  Криворізького  спеціального багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру № 1, Дніпропетровської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату № 4, навчально-реабілітаційного центру "Шанс", багатопрофільного навчально-реабілітаційного ресурсно-методичного центру корекційної роботи та інклюзивного навчання

Переможці одержали цінні подарунки, дипломи і кубки. Усі колективи-учасники отримали дипломи лауреатів, але головне, що мають учасники свята – радість спілкування та творчого самовираження.