ОДА і ДОН

Громадська Спілка STEM Coalition Ukraine в рамках проекту «Технологічний пакт для розвитку жінок в STEM-компаніях» організувала Форум «Розвиток жінок в STEM» у місті Дніпро (пр. Дмитра Яворницкого, 5, Spalah: освітній хаб и коворкінг).

«STEM Coalition Ukraine» ініціювала проект «Технологічний Пакт для розвитку жінок в STEM-компаніях», метою якого є досягнення гендерної рівності та розвиток жіночого потенціалу в технологічних сферах. Вже 23 провідних українських компаній, університетів і неурядових організацій підписали Пакт у Києві та Харкові.

У м. Дніпро, у рамках Форуму, Пакт підписали КЗВО «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради», ДНУ, Політехнічний,Транспортний,Митний, Криворізький університети, компанії Інтерпайп, Luxoft, ITEM, Axor industry, Archer Software, Конкорд Банк / Concord bank, ,чим зобов'язались розвивати і просувати жінок в технологічній сфері та зміцнювати лідерський потенціал жінок.

У рамках заходу учасники ознайомились із результатами досліджень вартості жіночого лідерства в STEM-сферах і перешкод, які трапляються на шляху жінки-науковця, жінки-програміста та жінки-математика. Зі сцени звучали реальні історії життя STEM-жінок Дніпра,що захоплювали, і будуть надихати і мотивувати. Вони дійсно надзвичайні!