ОДА і ДОН

З 29 по 31 травня 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді (м. Київ) відбувся фінальний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти “Земля – наш спільний дім”.

Від Дніпропетровської області в фіналі Всеукраїнського конкурсу взяла участь команда “Екодіти” комунального закладу освіти “Середня загальноосвітня школа № 74” Дніпровської міської ради (директор
Антіпова З.А.).

Команда “Екодіти” стала переможцем обласного етапу конкурсу колективів екологічної просвіти, що проводився в квітні 2018 року.

Змістовну допомогу команді у підготовці виступу надав Методичний центр управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради (директор Баляй С.Б.).

Організатором участі команди у заході виступив комунальний заклад освіти “Обласний еколого-натуралістичний центр дітей та учнівської молоді” Дніпропетровської обласної ради (далі – КЗО “ОЕНЦДУМ”, директор
Ю.Ф. Педан).

В цьогорічному конкурсі брали участь команди з 21 області України.

Програма заходу була насичена і цікава.

У перший день відбулось жеребкування, в ході якого команда з Дніпра отримала 5 номер для виступу. В цей же день відбувся конкурс візитівок, де кожна команда розповідала про просвітницьку природоохоронну діяльність, яку вона проводила протягом цього навчального року.

Другий конкурсний день був присвячений основним виступам команд. Діти розкривали тему раціонального використання природних ресурсів України  через театралізовані виступи агітбригад та екологічних театрів.

У наполегливій боротьбі команда “Екодіти” отримала нагороду у номінації “За краще висвітлення тематики конкурсу”.

Не зважаючи на достатньо напружену програму конкурсу, дітям-учасникам заходу все одно вистачило часу для знайомств, спілкування, обміну думками, співам, грі на гітарі, прогулянкам по Києву.

Такі фестивалі дають їх учасникам – і дітям і керівникам неоціненний досвід, важливу та корисну інформацію, багато емоцій та вражень, поштовх до подальших творчих злетів.

 

Зав. відділу організаційно-масової роботи

КЗО “ОЕНЦДУМ”

Н.Д. Калашникова