ОДА і ДОН

«Живий» Тризуб на подвір’ї власного навчального закладу. Його створили учні 134 школи. Майже 300 дітей зібралися разом, аби підтримати флешмоб «Тризуб – це Україна».

Діти шикуються на подвір’ї школи для флешмобу. Їм допомагають викладачі. Завдання – утворити символ України Тризуб.

«Україна – моя Батьківщина. Якби мені запропонували переїхати до іншої країни, я б нізащо не погодилась. У школі ми часто проводимо патріотичні флешмоби. Сьогодні будемо створювати Тризуб», - розповіла школярка, учасниця акції Камілла Кислицька.

До акції долучили близько 300 дітей. Це учні 5, 6 та 9 класів.

Кожному роздали картку з назвою флешмобу «Тризуб – це Україна». Діти трохи хвилювалися, аби все вийшло.

«Наше завдання – виховати патріотичну молодь. Коли ми дізналися про акцію «Тризуб – це Україна», одразу вирішили провести її у нашій школі. Активну участь взяли старшокласники. Вони заохочували малечу», - розповіла директор школи №134 Лариса Кульбач.

Серед навчальних закладів 134 – перша школа, яка підтримала акцію. На Дніпропетровщині вперше її провели перед будівлею ДніпроОДА.

«Акція стартувала за кордоном. 9 березня до Дня народження Кобзаря ми зібралися біля будівлі ОДА. Майже одразу нам зателефонували із 134 школи і запропонували долучитися. Сьогодні у нас також не випадкова дата – саме 17 березня сто років тому розпочалась українська революція», - розповіла громадська активістка Вероніка Коміссар.

Свою естафету 134 школа передає іншим навчальним закладам області. За словами активістів, наступними хочуть провести акцію у Павлограді.