ОДА і ДОН

Вихованці гуртків «Велосипедний туризм» (керівник гуртка Педченко А.О.) та «Спортивний туризм» (керівник гуртка Покусай С.Є.) комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Мандрівник» Криворізької міської 03.03-05.03.2017 взяли участь у ХХІІ традиційних відкритих обласних змаганнях Дніпропетровської області з гірського туризму «Рукавичка» серед учнівської молоді в спортивній залі ЗОШ № 4 у місті Вільногірську Дніпропетровської області.

Мета участі для вихованців та педагогів центру є зміцнення здоров'я та пропаганди активного способу життя серед підлітків та молоді; популяризація занять спортивним гірським туризмом; підвищення тактико-технічної майстерності юних спортсменів.

Змагання з гірського туризму проходили у молодшій віковій групі 2004 р.н. та молодші). Під час змагань юні саксаганці достойно змагалися на дистанціях «Гірські перешкоди» (особиста з командним заліком), «Гірські перешкоди» (командна), «Рятувально-технічні прийоми» (командна). І за результатами обласних змагань вихованці гуртка «Велосипедний туризм» посіли ІІ місце у загальнокомандному заліку серед усіх команд-учасників.

Це не останні досягнення вихованців гуртка «Велосипедний туризм», так як на них чекає у квітні 2017 року велосипедний похіду місто Кошице та участь у спортивних заходах в рамках «Дні України 2017» в м. Кошице, Словаччина.