ОДА і ДОН

На Дніпропетровщині пройшов обласний літературний конкурс «Розповім про подвиг». На конкурс було надіслано більше 270 робіт. Дипломами лауреата літературного конкурсу серед школярів Дніпропетровської області «Розповім про подвиг» 2017 року були нагороджені:

1. Поденко Катерина, учениця 10-а класу КЗО «СЗШ №123» ДМР за твір «Війна очима дітей війни»;

2. Пілюсова Анастасія, учениця 9-Б класу Петропалівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 з професійним навчанням Петропавлівського району за твір «Обіцяю бути справжньою…»;

3. Горб Олександр, учень 9-б класу Криворізької ЗОШ № 108 (м. Кривий Ріг) за твір «Погляд у вічність…»;

4. Соловйова Поліна, учениця 6-б класу Криворізької спеціалізованої зош № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов (м. Кривий Ріг) за твір «Не можу мовчати…»;

5. Пойдун Софія, учениця 7 класу Хорошівської ЗОШ (Петропавлівський район) за твір «Хоча й на своїй землі, та у неволі»;

6. Сорока Поліна, учениця 10 класу Хорошівської ЗОШ (Петропавлівський район) за твір «Береги свои юные годы, береги свои юные дни…»;

7. Хоменко Дарина, учениця 9 класу Хорошівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Петропавлівський район) за твір «Весь вік працювала й дітей доглядала»;

8. Якубов Богдан, учень 10-а класу КЗО "Гімназія № 3" ДМР (м. Дніпро) за твір «Почему фронтовики пишут стихи?»;

9. Кабанов Олексій, учень 8-в класу КЗО «Гімназія № 3» ДМР (м. Дніпро) за твір «Мы наследники героев»;

10. Давиденко Матвій, учень 9-б класу КЗО «Гімназія №3» ДМР (м. Дніпро) за твір «Война, забравшая детство»;

11. Скабелко Олександр, учень 10 класу Криворізької спеціалізованої ЗОШ № 71 (м. Кривий Ріг) За твір «Подвиг» ;

12. Зубенко Ольга, учениця 10-Г класу Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129 (м. Кривий Ріг) за вірші «Оppositio Симоненку», «Сyclus», «Захисти Батьківщину, Боже!», «Кажуть»;

          13. Перетятько Катерина, учениця 7-Б класу Томаківської ЗОШ №2

(Томаківський район) за твір «Таємниці катакомб»;

14. Сегеда Вікторія, учениця 4 класу КЗО Чаплинська середня загальноосвітня школа (Петриківський район) за твір «Табірний номер 34703»;

15. Зінченко Анастасія, учениця 8 класу Маломихайлівського НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад імені І.Г.Скакуна» (Покровський район) за твір «Герої не вмирають»;

16. Грінько Анжела, учениця 9-а класу Миколаївської ЗОШ (Петропавлівський район) за твір «Нові часи – нові герої»;

17. Негода Каріна, учениця 6 класу Іванівської СЗШ (Петриківський район) за твір «Він був учителем…»;

18. Клименко Богдан, вихованець гуртка «Журналісти - початківці» КПНЗ «Центр дитячої та юнацької творчості «Гармонія» Криворізької міської ради (м. Кривий Ріг) за твір «Квітка війни», учень Криворізької педагогічної гімназії (6-а клас);

19. Савченко Данило, учень 9-б класу Жовтоводської гуманітарної гімназіі імені Лесі Українки (м. Жовті Води) за твір «Позивний «Фізрук»»;

20. Нещерет Артем, учень 8-2 класу КЗО «Українсько-американський ліцей» ДМР (м. Дніпро) за твори « Я – європеєць», «Герой – місто Дніпро» ;

21. Шевченко Олександр, учень 8-2 класу КЗО «Українсько-американський ліцей» ДМР (м. Дніпро) за твір «Справжній чоловік»» ;

22. Симоненко Юлія, учениця 9-1 класу КЗО «Українсько-американський ліцей» ДМР (м. Дніпро) за твір «Добро повертається»» ;

23. Плескачевська Катерина, учениця 9-1 класу КЗО «Українсько-американський ліцей» ДМР (м. Дніпро) за твір «Мій подвиг»» ;

24. Фролова Віталіна, учениця 9-1 класу КЗО «Українсько-американський ліцей» ДМР (м. Дніпро) за твір «Подвиг музиканта»;

25. Башлик Анастасія, вихованка Міського Палацу дітей та юнацтва (редакція газети «Я»), учениця 9 класу ЗОШ № 40 (м. Дніпро) за твір «Миру-мир»;

26. Бекетова Аліса, вихованка Міського Палацу дітей та юнацтва (редакція газети «Я»), учениця 5 класу ЗОШ № 69 (м. Дніпро) за твір «За що Україну люблю?..»;

27. Жура Антоніна, вихованка Міського Палацу дітей та юнацтва (редакція газети «Я»), учениця 8 класу ЗОШ № 27 (м. Дніпро) за твір «Я розповім вам про подвиг»;

28. Тищенко Валерія, учениця 9-б класу Криворізької спеціалізованої ЗОШ № 4 з поглибленим вивченням іноземних мов (м. Кривий Ріг) за твір «Дед»;

29. Бухаленко Дарія, учениця 1-б класу КЗ «Середня загальноосвітня школа № 2» (м. Покров) за твір «Якщо в мами син солдат»;

         30. Соляник Тетяна, учениця 9 класу КЗО «Навчально-виховний комплекс № 72» ДМР (м. Дніпро) за твір «Пам`ятаємо…»;

31. Гребенюк Антон, учень 10 класу СЗОШ № 2 (м. Новомосковськ) за твір «Мій брат»;

32. Зімненко Володимир, учень 11-а классу Томаківської ЗОШ № 2 (Томаківський район) за твір «Професіонали з великої букви»;

33. Федів Володимир, учень 11-а класу Томаківської ЗОШ № 2 (Томаківський район) за твір «Незабутня зустріч»;

34. Пріменко Данило, учень 8-а класу Синельниківської ЗОШ №2 (м. Синельникове) за твір «Для мене ти завжди герой»;

35. Константінова Ілона, учениця 10 класу Дерезуватської СЗОШ Синельниківського району за твір «Герої нашого часу»;

36. Шульга Діана, учениця 11 класу Дерезуватської СЗОШ Синельниківського району за твір «Життя прожити – не поле перейти»;

37. Кругла Каріна, учениця 10 класу Дерезуватської СЗОШ Синельниківського району за твір «Ветеран завжди в строю».

         Вітаємо переможців та зичимо їм нових творчих досягнень!