ОДА і ДОН

У сквері, поряд з Дніпропетровською ОДА, 10 червня ,  відбувся національний проект «Місто професій».  Саме це стало причиною такого масового «працевлаштування» дітей та підлітків.

У парковій зоні розгорнулося  імпровізоване містечко. При вході  кожна дитина отримувала  паспорт та мала  можливість «влаштуватись на роботу». Діти спробували себе у професіях лісоруба, фермера, продавця, фармацевта, поліцейського, рятувальника, шоколатьє, баріста . І це лише маленька частка того, чим можна було зайнятися під час заходу.

До вибору маленьких працівників було представлено понад 70 різноманітних професій. За свою роботу діти отримували першу зарплатню – гривники.

І нехай ці гроші  є дійсними лише у «Місті професій», покупки за них можна було зробити цілком реальні. Юні працівники ласували морозиво, солодощі та робили корисні покупки до школи.

У заході взяло участь понад 6000 дітей.

У 2016 році проект був реалізований в 25 містах України.

Загальна кількість дітей, що стали учасниками – 335 844 осіб  віком від 2 до 18 років  та понад 250 000 дорослих.

Мета організаторів заходу – на основі профорієнтації показати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен міг обрати професію як реалізацію власного потенціалу. Кожен, хто робить свою роботу із задоволенням, робить її якісно. І як результат – якісний інтелектуальний і виробничий продукт та покращення рівня життя в цілому.  Тому,  основана наша мета – формування нації свідомого вибору.

Ініціатором та організатором заходу виступає Міжнародний діловий журнал «Community» в особі керівника Тетяни Люльки.

Посилання на подію у Facebook: https://www.facebook.com/events/1963360883949668

#містопрофесій