ОДА і ДОН

У селі Ляшківка Царичанського району області другий місяць працює новий дитячий садок «Калинка». Наразі його відвідують 50 дітей, у тому числі – з Полтавської області.

Більше тридцяти років тут стояв недобудований дім культури. Відновила роботи команда Валентина Резніченка. На місці довгобуду в травні 2017-го відкрили сучасний дитсадок «Калинка».

«Ляшківка давно потребувала нового дитсадка. Старий міг прийняти тільки тридцять дітей – місць на вистачало. Коли ми звернулися до Валентина Резніченка, питання добудови закладу вирішилося дуже швидко», – розповіла Ляшківський сільський голова Юлія Омелян.

Для вихованців облаштували комфортні ігрові кімнати, спальні та гральні майданчики. Підлога з підігрівом. Будівля має утеплений фасад.

 «Створені тут комфортні умови сприяють усебічному розвитку діток», – поділилася завідуюча дитсадка Таміла Сиса.

Місцеві мешканці задоволені. Адже дуже зручно водити дітей до садка, коли той недалеко від дому.

«Раніше через нестачу місця приміщення для сну та прийому їжі доводилося суміщати. Тепер проблема вирішена: спальня – окремо, їдальня – окремо», – розповіла місцева мешканка Оксана Шарівська.

У дитсадку "Калинка" весело. Ігри на вулиці сприяють гарному настрою. Під навісами діти малюють.

Крім дітей Ляшківки, до дитсадка ходить малеча із сусідніх сіл Орлівки, Шарівки, Селянівки, а також двох сіл сусідньої Полтавської області – Бродщини та Миколаївки.