Правові засади

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації”, постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року № 887 „Про затвердження Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації”, розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 08 листопада 2012 року № Р-830/0/3-12 „Про структуру обласної державної адміністрації” (зі змінами та доповненнями):

  1. Затвердити Положення про ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ (додається).
  2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 05 серпня 2009 року № Р-397/0/3-09 “Про затвердження Положення про головне управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації” (зі змінами та доповненнями).
  3. Координацію за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень, контроль – залишаю за собою. 

Голова облдержадміністрації
Д.В.КОЛЄСНІКОВ

Завантажити Положення

Відповідно до Закону України "Про місцеві державні адміністрації", постанов Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2007 року N 995 "Деякі питання реалізації Закону України "Про державне регулювання діяльності у сфері трансферу технологій" та від 1 серпня 2007 року N 996 "Про затвердження рекомендаційних переліків управлінь, відділів та інших структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій" (зі змінами та доповненнями), розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26 листопада 2007 року N Р-526/0/3-07 "Про впорядкування структури обласної та районних державних адміністрацій":

  • 1. Затвердити Положення про Головне управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації (додається).
  • 2. Розпорядження голови облдержадміністрації від 10 серпня 2005 року N 260-р-05 "Про затвердження Положення про Головне управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації" визнати таким, що втратило чинність.
  • 3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на начальника Головного управління освіти і науки облдержадміністрації Сиченка В. В., контроль - на заступника голови облдержадміністрації Бородіна Є. І.

Голова облдержадміністрації
В. В. Бондар

ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Дніпропетровської обласної державної адміністрації
від 5 серпня 2009 р. N р-397/0/3-09

Завантажити файл Положення про ГУОН