Реформа освіти

У Апостолівській об’єднаній територіальній громаді та Царичанському районі прийняли проекти рішення про створення опорних шкіл:

- Апостолівською місцевою радою від 21.04.2016 року № 21.04.2016 №307 "Про створення на базі Апостолівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 опорної школи – загальноосвітнього навчального закладу нового типу для сільської місцевості; 

- Царичанської районної ради від 13.05.2016 №84-7/VІІ «Про створення опорної школи на базі Царичанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Царичанської районної ради Дніпропетровської області». 

Солонянською ОТГ підготовлено проект рішення щодо створення опорної школи для розгляду на черговій сесії до кінця травня 2016 року.

13 районів за результатами діяльності провели конкурси та визначились з опорним навчальним закладом, та працюють над питання подання рішень на розгляд сесії районної або міської ради.

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Петропавлівської селищної ради була відібрана для участі у проекті Міжнародної матеріальної допомоги опорним школам. Заклад отримає кошти на реконструкцію приміщення і обладнання.