Розпорядчі документи ОДА та обласної ради

Керуючись законами України “Про місцеві державні адміністрації”, “Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні”, регіональною цільовою соціальною програмою “Молодь Дніпропетровщини” на 2012 – 2021 роки, затвердженою рішенням обласної ради від 3 лютого 2012 року № 239‑11/VI, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року № 148-р “Питання зміцнення фінансово-бюджетної дисципліни” (зі змінами та доповненнями):

  1. Заснувати обласну іменну стипендію імені О.М.Макарова кращим студентам, аспірантам вищих навчальних закладів та молодим науковцям Дніпропетровської області.
  2. Затвердити Положення про обласну іменну стипендію імені О.М.Макарова кращим студентам, аспірантам вищих навчальних закладів та молодим науковцям Дніпропетровської області (додається).
  3. Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації забезпечити виплату обласної іменної стипендії імені О.М.Макарова кращим студентам, аспірантам вищих навчальних закладів та молодим науковцям Дніпропетровської області за рахунок асигнувань, виділених з обласного бюджету головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації на виплату зазначеної стипендії.
  4. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.
  5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на головне  управління освіти і науки облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації за розподілом функціональних повноважень.