Розпорядчі документи ОДА та обласної ради

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, на виконання Указу Президента України від 21 січня 2013 року № 34/2013 “Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі”, Плану організації виконання Указу Президента України від         21 січня 2013 року № 34 “Питання організації та проведення заходів з відзначення в Україні 1025-річчя хрещення Київської Русі”, схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 28 січня 2013 року (протокол № 7), з метою забезпечення належної організації відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі:

1. Утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення в області 1025-річчя хрещення Київської Русі у складі згідно з додатком.

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі у Дніпропетровській області, далі – План заходів, що додається.

3. Зобов’язати керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, голів райдержадміністрацій та рекомендувати міським головам:

  • 1) забезпечити виконання Плану заходів;
  • 2) надати до 05 серпня 2013 року звіт про виконання Плану заходів до департаменту культури, туризму, національностей та релігій облдерж-адміністрації.     

4. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження      покласти на департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації та управління з питань внутрішньої політики облдержадміністрації, контроль – на першого заступника голови облдерж-адміністрації Крупського А.Ф.