Розпорядчі документи ОДА та обласної ради

Керуючись Законом України „Про місцеві державні адміністрації”, враховуючи розпорядження голови обласної державної адміністрації                від 08 листопада 2012 року № Р-830/0/3-12 „Про структуру обласної державної адміністрації” (зі змінами та доповненнями), у зв’язку зі зміною найменування головного управління освіти і науки облдержадміністрації на департамент освіти і науки облдержадміністрації:

1. Внести до розпорядження голови облдержадміністрації від  14 травня 2012 року № Р-323/0/3-12 „Про заснування обласних іменних стипендій кращим учням професійно-технічних навчальних закладів, студентам та аспірантам вищих навчальних закладів Дніпропетровської області”, зареєстрованого в Головному управлінні юстиції у Дніпропетровській області 23 травня 2012 року за № 18/1752, такі зміни:

1) пункт 3 розпорядження викласти у новій редакції:

„3. Департаменту освіти і науки облдержадміністрації забезпечити виплату обласних іменних стипендій кращим учням професійно-технічних навчальних закладів, студентам та аспірантам вищих навчальних закладів Дніпропетровської області за рахунок асигнувань, виділених з обласного бюджету департаменту освіти і науки облдержадміністрації на виплату зазначеної стипендії”;

2) пункт 5 розпорядження викласти у новій редакції:

„5. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент освіти і науки облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації за розподілом функціональних повноважень”.

2. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення у друкованих засобах масової інформації.

3. Координацію роботи щодо виконання цього розпорядження покласти на департамент освіти і науки облдержадміністрації, контроль – на заступника голови облдержадміністрації за розподілом функціональних повноважень.