Розпорядчі документи ОДА та обласної ради

На виконання законів України ,,Про освіту”, ,,Про вищу освіту”, постанов Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року № 1095 ,,Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти” (зі змінами та доповненнями), від 31 грудня 2005 року № 1312 ,,Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти” (зі змінами та доповненнями), з метою належного проведення у 2012 році в Дніпропетровській області зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України:

1. ПУСТОВІЙ М.І., ДЕМЧИКУ О.І., МІЛЮТІНУ С.С.

Організувати широке інформування педагогічних працівників, учнів, батьків, громадськості щодо термінів, правил, умов проведення зовнішнього незалежного оцінювання та організації вступу до вищих навчальних закладів
І – ІV рівнів акредитації у 2012 році.

Термін: лютий – червень 2012 року

2. ПУСТОВІЙ М.І., ДЕМЧИКУ О.І., ГОЛОВАМ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ, МІСЬКИМ ГОЛОВАМ (за згодою)

Сприяти у межах наданих повноважень створенню умов Дніпропетровському регіональному центру оцінювання якості освіти для проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти області.

Термін: лютий – червень 2012 року

3. ТЕМНИКУ Г.П., ДІОРДІЦІ І.С., КІЛЬЧИНСЬКІЙ І.М. (за згодою)

Тримати на контролі своєчасну доставку поштових відправлень учасників зовнішнього незалежного оцінювання до Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти та зворотно.

Термін: лютий – червень 2012 року

4.  ТЕМНИКУ Г.П.,  ДІОРДІЦІ І.С.

Вжити заходів щодо своєчасної доставки матеріалів зовнішнього незалежного оцінювання до пунктів тестування та на лінію обробки матеріалів згідно з графіком Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти та результатів оцінювання його учасникам.

Термін: березень – червень 2012 року       

5.  СТУПАКУ І.І.,  ФЕДОРЧУК І.Ю., ГІНЗБУРГ В.Г., БАБЕНКУ В.М. (за згодою)

Організувати чергування працівників правоохоронних органів,  лікарів у пунктах проведення пробного тестування та зовнішнього незалежного оцінювання.

Термін: березень, травень – червень 2012 року

6. КОВАЛЕНКУ С.С., БУТКІВСЬКОМУ В.Г. (за згодою)

Забезпечити протипожежну безпеку та безпеку життєдіяльності випускників у пунктах проведення пробного тестування та зовнішнього незалежного оцінювання.

Термін: березень, травень – червень 2012 року

ДЕМЧИКУ О.І.

7. Інформувати облдержадміністрацію про виконання доручення.

Термін: до 1 вересня 2012 року

8. Координацію роботи щодо виконання цього доручення покласти на виконуючого обов’язки начальника головного управління освіти і науки облдержадміністрації ДЕМЧИКА О.І.

9. . Контроль за виконанням доручення покладаю на заступника голови облдержадміністрації ПУСТОВУ М.І.

О.ВІЛКУЛ

від 07.02.2012 №07-20/0/35-12