Розпорядчі документи ОДА та обласної ради

ПАСПОРТ регіональної цільової Програми

1. Назва: Програма соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи, та заходів з нагоди 30-ї роковини аварії на Чорнобильській АЕС.

2. Підстава для розроблення: закони України: „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про місцеві державні адміністрації”, „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, „Про реабілітацію інвалідів в Україні”, „Про соціальні послуги”.

3. Регіональний замовник Програми або координатор: департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

4. Співзамовники Програми: Дніпропетровська обласна рада.

5. Відповідальні за виконання: департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, департамент охорони здоров’я облдержадміністрації, департамент житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації, управління молоді і спорту облдержадміністрації, управління культури, національностей і релігій облдержадміністрації, управління протокольних та масових заходів облдержадміністрації, департамент інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, департамент освіти і науки облдержадміністрації, головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області (за згодою), Дніпропетровський обласний центр з нарахування та здійснення соціальних виплат, Дніпропетровське обласне відділення Фонду соціального захисту інвалідів (за згодою), Дніпропетровська обласна організація Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України” (за згодою), Дніпропетровське обласне комунальне підприємство „Фармація” (за згодою), Дніпропетровський обласний центр зайнятості (за згодою), обласне об’єднання профспілок (за згодою), обласне Товариство Червоного Хреста (за згодою).

6. Мета: підвищення кількості та якості надання соціальних послуг особам, постраждалим внаслідок ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, упорядкування пам’ятних знаків, стел, барельєфів тощо, присвячених подіям на Чорнобильській АЕС та ліквідаторам аварії, організація проведення заходів з нагоди 30-ї роковини чорнобильської катастрофи.

7. Початок:  2015 рік, закінчення: 2016 рік.

8. Етапи виконання: Програма розрахована на два роки та передбачає виконання в один етап.

9. Загальні обсяги фінансування: 118 243,5 тис. грн.

 

Джерела фінансування

Обсяги фінансування, усього

За роками виконання

2015

2016

Державний бюджет

96 385,0

47 092,1

49 292,9

Обласний бюджет

18 004,5

1 792,4

16 212,1

Місцеві бюджети

2 736,0

1 217,5

1 518,5

Інші джерела

1 118,0

260,0

858,0

Усього

118 243,5

50 362,0

67 881,5

 

10. Очікувані кінцеві результати виконання:

 

Напрями показників Програми

Найменування показників виконання Програми

Одиниця виміру

Значення показників

Усього

у тому числі за роками

2015

2016

Соціальні

Охоплення заходами соціального захисту:

 

 

 

 

 

 

 

 

громадян, які постраждали внаслідок чорнобильської катастрофи

 

 

46,1

 

23,4

 

22,7

 

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням та оздоровленням:

 

постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи дітей, у т.ч. дітей-інвалідів, та осіб, віднесених до І категорії

 

 

 

 

 

3,0

1,5

1,5

Економічні

 

 

Екологічні

 

 

Інші

 

 

 

11. Координація та контроль за виконанням:

Координацію щодо реалізації Програми здійснює замовник – департамент соціального захисту населення облдержадміністрації, контроль – постійна комісія з питань базових галузей економіки, соціальної політики і праці.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації щокварталу, до 15 числа місяця, що настає за звітним періодом, надає інформацію про хід виконання Програми до обласної ради та облдержадміністрації.